kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

Bezpieczeństwo w trzech krokach!

Niewiele potrzeba aby czuć się bezpiecznie – wystarczy zrobić trzy kroki! Spot Przemysłowego Instytutu Motoryzacji promujący bezpieczeństwo w ruchu drogowym można zobaczyć w warszawskich środkach komunikacji miejskiej od 26 czerwca br. 

Kampania społeczna dotycząca poprawy poziomu bezpieczeństwa w ruchu drogowym w odniesieniu do wakacyjnych podróży organizowana jest we współpracy Przemysłowego Instytutu Motoryzacji i Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy. Materiał wideo, który został zrealizowany w Instytucie podczas testu zderzeniowego będzie wyświetlany w warszawskich autobusach, tramwajach oraz pociągach Szybkiej Kolei Miejskiej. Akcja potrwa tydzień, do 1 lipca br.

Przed wyjazdem w wakacyjną podróż zachęcamy do zapoznania się ze spotem oraz zwrócenia uwagi na czynniki, które są w nim przedstawione. Warto pamiętać, że nawet najmniejsze niedopatrzenie może mieć wpływ na bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. 

26.06.2017

Aktualności