kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

IX Konkurs „Innowator Mazowsza”

Trwa IX edycja konkursu „Innowator Mazowsza”. To jeden z najbardziej prestiżowych konkursów, w ramach którego przedsiębiorcy i młodzi naukowcy mogą zaprezentować swój potencjał naukowy.

„Innowator Mazowsza”, którego głównym celem jest promocja nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań skierowany jest do mazowieckich przedsiębiorców z sektora małych i średnich firm, którzy oferują najbardziej innowacyjne produkty oraz stosują w strukturach swoich przedsiębiorstw nowoczesne rozwiązania technologiczne, organizacyjne i marketingowe. Adresatami konkursu są również młodzi, kreatywni naukowcy, których prace doktorskie zawierają nowatorskie rozwiązania nadające się do zastosowania w praktyce gospodarczej.

Prezentowane w konkursie innowacje będą oceniane w dwóch kategoriach: Młoda Innowacyjna Firma oraz Innowacyjny Młody Naukowiec. Dla laureatów konkursu przewidziane są nagrody pieniężne oraz nagrody ufundowane przez partnerów konkursu.

Konkurs „Innowator Mazowsza” został objęty patronatem honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Ogólne zasady uczestnictwa w konkursie znajdują się na stronie: https://innowacyjni.mazovia.pl/ruszyla-ix-edycja-konkursu-innowator-mazowsza.html

28.07.2017

Aktualności