kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

Wypadek na przejeździe kolejowym

9 czerwca 2010, Przemysłowy Instytut Motoryzacji PIMOT wraz z PKP S.A, zorganizował pokazowy crash-test samochodu osobowego Suzuki Swift z pędzącym pociągiem z prędkością ok. 36 km/h. Próba zderzeniowa jest elementem kampanii społecznej „Bezpieczny przejazd - Zatrzymaj się i żyj”.

Przemysłowy Instytut Motoryzacji PIMOT, już po raz drugi bierze udział w kampanii „Bezpieczny przejazd - Zatrzymaj się i żyj”. Jej celem jest uzmysłowienie Nam kierowcom, jak tragiczne w skutkach jest zderzenie pojazdu szynowego (tutaj pociągu) z pojazdem silnikowym (tutaj samochodem osobowym).

Do symulacji wypadku użyto osobowego Suzuki Swift, w którym umieszczono dwa manekiny imitujące osoby dorosłe ważące ok. 70 kg. W stojący na przejeździe pojazd uderzyła rozpędzona lokomotywa z prędkością 36 km/h. Pokazowy crash-test uświadomił, że w starciu z pociągiem, osoby podróżujące samochodem osobowym mają znikome szanse na przeżycie. Chwila nieuwagi podczas przekraczania przejazdu może kosztować zdrowie, a nawet życie.

Aktualności