kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

Projekt realizowany w ramach 7. Programu Ramowego UE

Przemysłowy Instytut Motoryzacji (PIMOT) bierze udział w projekcie pt.: „Zoptymalizowane elementy strukturalne i urządzenia dodatkowe poprawiające bezpieczeństwo bierne w nowych elektrycznych samochodach dostawczych”; akronim projektu: OPTIBODY; (tytuł ang.: „Optimized Structural components and add-ons to improve passive safety in new Electric Light Trucks and Vans (ELTVs)), realizowanym w ramach 7. Programu Ramowego Unii Europejskiej.

Projekt rozpoczął się w kwietniu 2011 roku i będzie realizowany przez 3 lata. W ramach OPTIBODY, prowadzone są badania nowej koncepcji modularnej architektury strukturalnej elektrycznych samochodów dostawczych, skoncentrowane na poprawie bezpieczeństwa biernego. Nowe rozwiązania architektoniczne będą oparte na budowie modularnej, co stanowi szansę rynkową nie tylko dla dużych producentów samochodów, ale także dla małych i średnich przedsiębiorstw, które będą mogły proponować własne rozwiązania firmom budującym samochody dostawcze.

W Projekcie uczestniczy 10 instytucji z całej Europy (m.in. z Włoch i Hiszpanii) oraz trzy instytucje z Polski, tj.: PIMOT, AMZ Kutno i BELLA.

Aktualności