kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

PIMOT nagrodzony na Jubileuszowej XX Giełdzie Wynalazków

W dniach 05-07.02.2013 r. PIMOT uczestniczył w „Jubileuszowej XX Giełdzie Wynalazków Nagrodzonych na Światowych Wystawach Wynalazczości w roku 2012”, która odbyła się w Centrum Nauki KOPERNIK w Warszawie.

Celem imprezy była promocja w kraju polskich wynalazków i innowacji nagrodzonych na arenie międzynarodowej w minionym roku.

W uroczystości uczestniczyli laureaci wystaw i targów wynalazczości z 2012 roku, przedstawiciele Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Gospodarki, Urzędu Patentowego oraz innych instytucji promujących lub wspomagających rozwój wynalazczości w Polsce, dziennikarze reprezentujący rozgłośnie radiowe, programy telewizyjne i wydawnictwa prasowe.

Inauguracja Giełdy Wynalazków 2013 połączona była z wręczeniem nagród Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego wyróżnionym twórcom.

Wśród nich był także PIMOT, który otrzymał dwa dyplomy oraz nagrodę za międzynarodowe osiągnięcia wynalazcze, nagrodzone złotymi medalami na 61 Międzynarodowych Targach Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik - BRUSSELS INNOWA 2012

Przedmiotem pierwszego wynalazku jest system bezpieczeństwa przeznaczony do przewożenia dzieci w pojazdach samochodowych, zmniejszający obciążenia dynamiczne działające na ciało przewożonego dziecka podczas wypadku drogowego, w czasie którego ma miejsce uderzenie w przód pojazdu – nagrodzony złotym medalem z wyróżnieniem na Targach „Brussels Innowa 2012”.

Przedmiotem drugiego wynalazku jest urządzenie przytrzymujące („fotelik samochodowy”) przeznaczone do przewożenia dzieci w pojazdach samochodowych, zmniejszające obciążenia dynamiczne działające na przewożone dziecko podczas wypadku drogowego, w czasie którego ma miejsce uderzenie w bok pojazdu – nagrodzony złotym medalem na Targach „Brussels Innowa 2012”.

Dsc 5035

1 1 1

1 1

pw0001 pw0002

DSCN4298 DSCN4299

DSCN4300 DSCN4301

Aktualności