kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

PIMOT NAGRODZONY ZŁOTYM MEDALEM Z WYRÓŻNIENIEM W BRUKSELI

W dniach 13 – 15 listopada 2014 r. odbyła się w Brukseli 63 edycja Międzynarodowej Wystawy Wynalazków, Badań Naukowych i Nowych Technologii – Brussels INNOVA.

Delegacje z ponad 20 krajów przedstawiły 300 wynalazków i innowacyjnych pomysłów z różnych dziedzin.

PIMOT również zaprezentował swój wynalazek: „Metodę oceny zmiany niektórych właściwości paliw w czasie magazynowania”.

System umożliwia monitorowanie „online” jakości paliw płynnych, magazynowanych w zbiornikach znajdujących się w różnych lokalizacjach.
Zasada działania systemu polega na pomiarze zmian w widmie transmisyjnym, odpowiadających postępującemu procesowi  starzenia się paliw.
Główny element systemu stanowią sondy pomiarowe umieszczone bezpośrednio w zbiorniku magazynowym.

Nowoczesność rozwiązania polega na dokonywaniu pomiarów i przeprowadzania ich analizy w sposób ciągły oraz zdalnego przekazywania sygnału o możliwości przekroczenia parametrów normatywnych magazynowanego paliwa.

Bardzo miło jest nam poinformować o następujących nagrodach uzyskanych za nasz wynalazek:

1.  Złoty medal z wyróżnieniem przyznany przez organizatorów -  Belgijskie Międzynarodowe Targi Innowacji Technologicznych,

2.  Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej Rumunii za wysoki poziom naukowy i techniczny wynalazku,

3.  Nagrodę przyznaną przez Politechnikę w Cluj – Napoca za wybitny wkład w kreatywność.

Wynalazki oceniane były przez 90-osobowe, międzynarodowe grono jury, w skład którego wchodzili specjaliści z branż prezentowanych na targach.

Przyznając odznaczenia, Kapituła brała pod uwagę wieloletnią aktywność w dziedzinie wynalazczości oraz promocji wynalazczości, a także osiągnięcia potwierdzone wysokimi nagrodami i medalami przyznanymi na najważniejszych europejskich salonach wynalazczości.

Aktualności