Zapraszamy na Warsaw Moto Show!

Przez cały weekend, od 18 do 20 listopada 2016 r. będzie można oglądać Wielofunkcyjny Pojazd do Zadań Specjalnych na Targach Warsaw Moto Show w Nadarzynie. 

II edycja targów motoryzacyjnych w Centrum Wystawienniczym Ptak Warsaw Expo zebrała ponad 1000 modeli samochodów i motocykli, 300 pojazdów zabytkowych, nowości i premiery rynkowe. FUNTERA – konstrukcję opracowaną w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji można zobaczyć w Hali F.

Wydarzeniem towarzyszącym targom była konferencja „Nowe zasady działania stacji kontroli pojazdów” zorganizowana przez Polski Związek Motorowy we współpracy z Przemysłowym Instytutem Motoryzacji. O warunkach technicznych pojazdów w kontekście nowelizacji przepisów z dnia 1 lipca 2016 r. (Dz. U. z 2016 r., poz. 858), dotyczących zmian konstrukcyjnych w pojazdach, w zakresie zmiany liczby siedzeń (Regulaminy nr 14, 16, 17, 80 EKG ONZ) oraz montażu przegrody i elementów do mocowania ładunku opowiedział podczas wystąpienia mgr inż. Paweł Posuniak – Kierownik Laboratorium Bezpieczeństwa Pojazdów.

      

18.11.2016

 

 

 

Aktualności