kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

2016 – dziękujemy!

Przełom roku to dobra okazja do przemyśleń i podsumowań. Ubiegłe 12 miesięcy dla Przemysłowego Instytutu Motoryzacji było pracowite oraz owocne w sukcesy i wyróżnienia. 

Realizowane w Instytucie prace wzbudzały duże zainteresowanie podczas konkursów naukowych, wystaw, targów i wydarzeń branżowych. Nasze innowacje cieszyły się uznaniem krajowych i międzynarodowych środowisk naukowych, czego dowodem są liczne nagrody, wyróżnienia, medale i dyplomy. W 2016 roku zdobyliśmy m.in „Złoty Laur Innowacyjności”, tytuł „Lidera Bezpieczeństwa Państwa” oraz złote medale przyznane w dwóch kategoriach na targach „Pomysły, Wynalazki, Nowe Produkty” iENA w Norymberdze. Szczególnym uznaniem cieszył się Wielofunkcyjny Pojazd do Zadań Specjalnych FUNTER 4x4 i jego kluczowy element -  zawieszenie o regulowanej sztywności kątowej. To tylko część z dokonań PIMOT-u. Szczegółową listę nagród, które Przemysłowy Instytut Motoryzacji otrzymał w minionym roku można znaleźć tu:

http://www.pimot.eu/dzialalnosc-naukowa/nagrody-i-wyronienia

Zapraszamy do śledzenia działalności Instytutu w nadchodzącym czasie. Mamy nadzieję, że rok 2017 będzie równie udany i przyniesie wiele powodów do satysfakcji.

09.01.2017

Aktualności