kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

Targi TSL i WARSAW BUS 2017 – podsumowanie

Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki oraz towarzyszące im Targi WARSAW BUS 2017 odbywały się w dniach 22-24 marca br. w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. W wydarzeniach wzięli udział przedstawiciele środowisk związanych z motoryzacją, w tym Dyrektor Przemysłowego Instytutu Motoryzacji, dr inż. Andrzej Muszyński, prof. PIMOT.

Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki zgromadziły w tym roku około 120 wystawców. Wśród nich znalazł się Przemysłowy Instytut Motoryzacji, który zaprezentował, skonstruowaną w Instytucie „Mobilną Ewakuacyjną Platformę Pływającą”. Głównym celem targów było umożliwienie spotkania producentów i dostawców z przedsiębiorcami z branży transportu w tej części Europy. Wydarzenie sprzyjało wymianie wiedzy i doświadczeń związanych z transportem, spedycją i logistyką. Podczas konferencji i sesji plenarnych poświęconych kategoryzacji przewożonych ładunków i ich newralgicznym aspektom, przedstawiciel Przemysłowego Instytutu Motoryzacji Andrzej Caban wygłosił referat, pt. „Synchronizacja hamowania zespołów pojazdów”.

Wydarzeniem towarzyszącym Międzynarodowym Targom Transportu, Spedycji i Logistyki były Targi WARSAW BUS. Wydarzenie, zostało objęte patronatem merytorycznym przez Przemysłowy Instytut Motoryzacji i było poświęcone branży transportu publicznego. Była to druga edycja targów, na których spotkali się przedstawiciele instytucji i organizacji zajmujących się transportem publicznym oraz producenci pojazdów, części i wyposażenia używanego w obszarze transportu publicznego. W ramach targów zorganizowano panele dyskusyjne, w których udział wzięli polscy i zagraniczni eksperci. Podczas panelu „Co jeszcze możemy zrobić dla podniesienia bezpieczeństwa pasażerów w transporcie zbiorowym?” głos zabrał Dyrektor Przemysłowego Instytutu Motoryzacji, dr inż. Andrzej Muszyński, prof. PIMOT.

Międzynarodowe Targi TSL i Targi WARSAW BUS urozmaiciły pokazy nowych technologii i innowacyjnych pojazdów. W ramach Targów WARSAW BUS odbyła się także „Pierwsza Ogólnopolska Giełda Autobusów Używanych”.

28.03.2017

   

Aktualności